All

Kosmetika Iveta

Péče o vzhled

Barvení řas, barvení obočí, epilace obočí. Používám barvy Refektocil, nealergické, šetrné.

Peeling

Jemný peeling obličeje a dekoltu odstraní suché odumřelé buňky pokožky. Pleť je jemnější a zářivější.

Mikromasáž očního okolí

Zmírňuje vrásky a otoky, vypíná oční kontury, snižuje nitrooční tlak, zlepšuje zrak až o půl dioptrie, odstraňuje bolesti hlavy a únavu i uvolňuje obličejové svaly.

 

Masáž obličeje a dekoltu

Použitím bio mandlového nebo sójového oleje je pleť příjemně hebká a vláčná. Po masáži následuje nanesení masky podle typu pleti.

Depilace

Dokonale hladkou pokožku si přeje každá žena. Depilace provádím cukrovým voskem, který je jemný a šetrný k pokožce. Použitím tohoto vosku je pokožka příjemně hladká po dobu 3 - 5 týdnů. Provádím depilaci celého těla pro pány i dámy (brazilskou depilaci pouze dámskou).

Prodlužování řas lepením

Lepením metodou řasa na řasu se docílí přirozeného vzhledu. Vaše oči budou výrazné a Váš pohled bude dokonalý, okouzlující a svůdný. Efekt, kterého pouhou řasenkou nikdy nedocílíte.

Mikrodermabraze

Mechanická exfoliace horních vrstev pokožky za použití diamantových koncovek. Jde o velmi jemnou exfoliaci, díky které dochází k regeneraci bunek a ke zvýšení produkce kolagenu, pleť je mladší, jasnější, zářivější a pružnější. Zjemnění pleti můžeme pozorovat ihned po aplikaci. Nedochází k dlouhodobému zčervenání pleti, nehrozí žádné alergické reakce. Aplikace je neinvazivní.

Péče o pleť

Provádím hluboké čištění pleti klasické nebo UZ špachtlí. Ráda poskytnu i odborné poradenství.

Radiofrekvence

Metoda známá také pod názvem nechirurgický lifting. Koriguje ochablost pleti, což vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je mladistvý, zárřvý vzhled obličeje. Aplikovaná energie aktivně bojuje proti ochablé pleti tím, že přes povrch pokožky proniká do hlubokých vrstev aniž by ji jakkoliv poškodila. Výsledkem ošetrení je pevnejší pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírněním projevu ochablé pleti.